Aktualny otwór

Tytuł

Wykonawca

Background

Röyksopp zagra w Polsce!

Napisał w dniu 2023-07-06

Royksopp z kolejnym koncertem w Polsce! W takiej oprawie jeszcze ich nie widzieliście.

Royksopp zagra w Polsce! Słynny norweski duet bywał już w naszym kraju i zawsze gromadził tłumy pod sceną, ale teraz przyjedzie z zupełnie nowym show w ramach trasy „True Electric”. Takiego wydarzenia nie można przegapić! Kiedy i gdzie zagra Royksopp? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat wydarzenia.

Mało który skład na scenie elektronicznej może pochwalić się tak długotrwałym i powszechnym uznaniem, co działający od ponad 20 lat norweski duet Röyksopp. Wszystko za sprawą unikatowego, ponadczasowego stylu łączącego electropop czy deep house z ambientowym pejzażami oraz nastrojowością downtempo. Ich występy, pełne pulsującej klubowej energii oraz imponującej oprawy wizualnej to wydarzenie, którego nie można przegapić. Jeżeli byliście kiedykolwiek na koncercie Röyksopp, to wiecie o co chodzi. A jak nie wiecie, to pojawiła się okazja, by nadrobić zaległości!

Royksopp w Polsce 2023. Data, miejsce, bilety

Duet miał już okazję bywać w kraju nad Wisłą, m.in. na festiwalu ON AIR, gdzie przejął lotnisko Bemowo i rozniósł scenę w pył. Czy teraz będzie tak samo? Nowe widowisko zapowiada się niezwykle emocjonująco, więc nie można przejść obok tego obojętnie – szczególnie jeżeli jesteście fanami. Royksopp zagra w Polsce 16 października 2023 roku na Towarze w Warszawie. Będzie to specjalnie przygotowany pokaz w ramach trasy „True Electric”. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 16 czerwca na stronie GoOut i eBilet (także miejsca siedzące) oraz Eventim, Ticketmaster, Biletomat, Going i we wszystkich Empikach.

Tagged as