Aktualny otwór

Tytuł

Wykonawca

Background

Koncert Rammstein w Chorzowie

Napisał w dniu 2023-07-06

Tego jeszcze nie grali! Rammstein w 2023 roku wystąpi DWA razy na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

To wiadomość, na którą czekali fani ciężkiego brzmienia. Legendarny zespół Rammstein ponownie wyruszy w międzynarodową trasę koncertową. W planie niemieckiej grupy był występ w niedzielę 30 lipca na Stadionie Śląskim. Zainteresowanie było jednak tak duże, że Rammstein dzień później zagra drugi koncert w Chorzowie!

Olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszą się koncerty legendarnej grupy, to również efekt niesamowitego wizualnego show, które towarzyszy jej występom.

Konstrukcja sceny, która czasem góruje nad dachem, wydarzenie rozświetlone przez ogień, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru oraz patos inscenizacji Rammsteina – wszystko to jest rzadkością w takiej skali i jakości na rynku muzycznym. Więc logiczne jest, że Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Merkur), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung), który sprawi, że ​​europejskie „stadiony zadrżą” (Nordkurier) – zachęcają organizatorzy koncertu.

Tagged as