RockReactor

Nie Tylko Rock

Current track

Title

Artist

Background

Rewolwery x 4

Scheduled on

Niedziela 19:00 21:00

Tagged as:
Zapraszamy wszystkich do super zabawy na naszym czacie. Zabawa polega na tym że do aktualnego prowadzącego audycje wszyscy prezenterzy przesyłają 4 utwory muzyczne, które zostaną wyemitowane podczas tej audycji a następnie podczas emitowania tych czterech utworów na naszym czacie wszyscy zgadują jakiego prezentera aktualnie emitowane są piosenki. Audycja emitowana jest co 2 tygodnie.

Read more

Rewolwery x 4 crew

Krzysztof Gabelski czyli profesor Chris. Urodzony Warszawiak- syn Rock’N Rolla i Samby. Moje spectrum muzyczne bardzo szerokie- od ambitnej dyskoteki poprzez blues, country, jazz aż do filharmonii. Zapraszam na audycje, podczas którym będę ciebie zaskakiwać różnorodnymi klimatami. A to po to byś drogi słuchaczu się nie nudził.

Pozytywnie zakręcona lubiąca dobrą muzykę, którą lubi dzielić się z innymi. Odkurzone przeboje to jej ulubieńcy ale i nowsze i inne gatunki muzyczne nie są jej obce.

Handyman to same skrajności: uwielbia muzykę jazzową i elektroniczną jak i również ciężkie brzmienie metalowe.Z jednej strony fascynują go chilloutowe dźwięki tworzone przy pomocy komputerów, z drugiej nie wyobraża sobie życia bez muzyki rockowej.Poszukuje w muzyce tego co intryguje, wabi tajemniczością, czasem niepokoi, ale przede wszystkim urzeka pięknem.  

Witam mam na imię Łukasz, znany jako Keny, urodziłem się i wychowałem w Lublinie gdzie do dziś mieszkam i stad prowadzę audycje. Kocham muzykę a przede wszystkim muzykę lat 80- tych, 90- tych oraz współczesne. Muzyka towarzyszy mi cale życie od najmłodszych lat. Granie audycji to moja pasja i zarazem hobby. Mam nadzieje ze będziemy […]

Kóbeł, od ponad roku prezenter w Rockreactor. Muzyk artysta grający w zespołach PUNK rockowych na gitarze basowej, Dżentelmani oraz Babayaga Ojo po zmianie składu Babayaga. Nagrał Zespołem dwie płyty oraz 3 maxi single. Zagrał z zespołami sporo koncertów w Polsce jak i za granicą. Słucha muzyki PUNK rockowej ale nie tylko. Lubi też hard core, […]